01 | Oferta 02 | Kontakt
Maciej Krajewski kontakt M Studio Maciej Krajewski
ul. Garncarska 11b/1
62-064 Plewiska
NIP: 7881830193

Oferta

Imprezę firmową, wydarzenie plenerowe czy klubowe mogą uświetnić znani artyści zarówno sceny muzycznej jak i kabaretowej. Agencja M Studio zapewni kompleksową obsługę występu w zakresie nagłośnienia, oświetlenia, wymogów scenicznych i "riderowych". Jesteśmy w stanie zaprosić na Państwa życzenie każdą gwiazdę, nie mniej proponujemy artystów, z którymi już mieliśmy przyjemność współpracować i posiadamy wymogi organizacji występu. Kompleksowa organizacja i wieloletnia współpraca z wykonawcami pozwala na zaproponowanie Państwu atrakcyjnej oferty cenowej i realizacyjnej.

DJ's

KRZYSZTOF


Dj, konferansjer, wodzirej w jednej osobie. Posiada ponad 20-sto letnie doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu wszelkiego rodzaju wydarzeń muzycznych, dzięki czemu wie jak sprawić, by stały się one niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich jej uczestników.
Jego imprezy prowadzone są w nowoczesnej formie, przy dostosowanej muzyce, zawsze zgodnie z oczekiwaniami organizatorów i bawiących się gości. Jest "elastyczny" muzycznie w myśl zasady - "dla każdego coś miłego".
Jako doświadczony konferansjer oferuje również, profesjonalne poprowadzenie różnego rodzaju eventów. Wysoka kultura osobista oraz niepowtarzalna praca słowem sprawiają, że doskonale odnajduje kontakt z publicznością w każdym wieku, zarówno ze sceny jak i w kameralnym gronie. Potrafi dostosować się nawet do najbardziej wymagającego klienta.

Pracuje na terenie całej Polski jak i poza jej granicami. Dysponuje kompletnym nagłośnieniem i oświetleniem, dopasowywanym każdorazowo do specyfiki imprezy.

Krzysztof specjalizuje się w prowadzeniu imprez okolicznościowych takich jak: spotkania firmowe, jubileusze, wesela, gale okolicznościowe, koncerty, festyny, pikniki rodzinne, konferencje naukowe i wydarzenia sportowe.GRZEGORZ


Jeden z bardziej rozpoznawalnych dj-ów na poznańskiej scenie klubowej. Z muzyką związany zawodowo od 14 lat. Wielokrotny finalista teleturnieju "Jaka to melodia?". Z zespołem programu występuje także w różnego rodzaju odcinkach specjalnych gdyż z wykształcenia jest pianistą. Finalista ogólnopolskich zawodów dj-skich „Start A Party – Dj Contest”.

W 2010 roku był oficjalnym dj-em międzynarodowych zawodów sportowych „Strongman” organizowanych w ponad 20 Polskich miastach, gdzie prezentował swoje sety supportując m. in. koncert Dody czy Feel-a. Od 2014 roku jest także oficjalnym dj-em ogólnopolskich zawodów siatkówki plażowej w Toruniu Plaża Gotyku.
W kwietniu 2011 roku odbyła się premiera jego debiutanckiego singla „Reach Up” wydanego przez wytwórnię fonograficzną My Music, który ukazał się na kilku składankach płytowych w kraju i za granicą gdzie okupował rozgłośnie radiowe. W luty 2016 roku w sprzedaży pojawiła się jego krążek z remiksami "The Global House Trip ".
Pomimo swojej fascynacji muzyką klubową, czuje się on wyśmienicie również w klimacie muzyki tanecznej lat 80 - tych i 90 - tych, zapewniając doskonałą zabawę wszystkim bawiącym się na parkiecie.
Niepowtarzalną atrakcją na imprezach prowadzonych przez Grzegorza może być tzw. "visual mix" polegający na jednoczesnym miksowaniu piosenek jak i stworzonych dla nich teledysków. Projekcja obrazu odbywa się na ekranach lcd lub dzięki projektorom multimedialnym.

Grzegorz jest jednym z dj-ów, którzy stawiają na legalność i profesjonalizm swoich setów, prezentując muzykę tylko z legalnych źródeł posiadając wszystkie certyfikaty i licencje.


Kabarety

Kabaret Skeczów Meczących

Kabaret Skeczów Męczących powstał w Kielcach w roku 2003. Do tej pory formacja stworzyła pięć autorskich programów, z których każdy był bardzo dobrze przyjmowany i wielokrotnie nagradzany. Członkowie KSM na scenie charakteryzują się ogromną werwą i radością tworzenia, nie stronią od improwizacji i zabawy z widzem. Ogólnopolską popularność przyniosły im takie kabaretowe hity jak „Piosenka Trenera” – o korupcji w polskiej piłce, czy piosenka „Nasza Klasa”. Już chyba każdy zna też ich skecze o Jacku Krzynówku i mało rozgarniętym ochroniarzu „Śrubie”. Bardzo często są obecni w telewizyjnych realizacjach programów kabaretowych. KSM wywalczył ponad 50 nagród na wszelkich konkursach kabaretowych (m.in. PAKA, Lidzbark).

Kabaret Skeczów Męczących (od lewej: Michał "Michu" Tarcz, Karol "Golon" Golonka, Jarosław "Jarek" Sadza, Marcin "Łajza" Szczurkiewicz)

Kabaret Nowaki

Kabaret Nowaki na scenie istnieje od listopada 2007 roku, ale znacznie wcześniej rozpoczął się proces twórczy członków tego zespołu. Przez długi czas Ada Borek, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg pracowali w innych formacjach kabaretowych (Babeczki z Rodzynkiem i Profil), brali udział w wielu przedsięwzięciach artystycznych: pełnometrażowe filmy Władysława Sikory, przedstawienia muzyczne i różnego rodzaju imprezy kabaretowe. To wszystko pozwoliło po zebraniu kilkuletniego doświadczenia założyć kabaret Nowaki, który charakteryzuje się specyficzną energią i tekstami. Młodość i doświadczenie "Nowaków" potrafi zaprocentować na każdym występie, a wiadomo, że nie zawsze warunki są typowo kabaretowe (zamknięta, kameralna sala i tłum wielbicieli kabaretu) brak tych czynników absolutnie nie przeszkadza kabaretowi Nowaki, żeby zarazić dobrą zabawą najbardziej ponurego widza.

Czołówka Piekła

Kabaret Czołówka Piekła powstał w kwietniu 2006 roku w Poznaniu. W skład zespołu wchodzą cztery osoby, w tym trzech artystów kabaretowych plus osoba obsługująca koncerty od strony technicznej. W występach prócz klasycznych form kabaretowych (skecz, monolog) nie brakuje muzyki. Artyści w swoich numerach ukazują absurdy życia codziennego, nie boją się przy tym poruszać problemów społecznych. Kabaret jest współgospodarzem cyklu wieczorów kabaretowych ROJBER w klubie Dubliner w Poznaniu. "Czołówka" współpracuje z innymi poznańskimi kabaretami. Jest stałym gościem Poznańskich Wieczorów Kabaretowych (PWK w klubie Eskulap) . Współtworzy zespół "ROJBRY" - grupę poznańskich artystów przedstawiających Kabaretowe Wieczory Improwizacyjne. Podróżuje po kraju biorąc udział w wielu Ogólnopolskich Przeglądach Kabaretowych. Chętnie przyjedzie również i do Was.

Wokalistki / wokaliści

W przygotowaniu.

Zespoły coverowe

Zespół XERO

Zespół powstał w 2003 roku w Poznaniu z inicjatywy czterech pasjonatów, mających duże doświadczenie w scenicznym wykonywaniu muzyki na żywo. Xero wykonuje covery najbardziej znanych utworów polskich i zagranicznych. W niezapomnianej atmosferze koncertował już praktycznie w całej Polsce, a także za jej granicami. Zespół zapewnia:

  • bogaty i wszechstronny repertuar bez disco-polo i biesiady, zagrany w 100% na żywo (sekcja rytmiczna z perkusja akustyczną)
  • profesjonalnych muzyków z wykształceniem muzycznym
  • najwyższa jakość sprzętu, która gwarantuje niezawodność oraz dobre brzmienie w każdych warunkach
  • doświadczenie w prowadzaniu takich imprez jak: wesela, studniówki, imprezy firmowe, bale

Bazę repertuarową stanowi ok. 100 utworów, w języku polskim i angielskim. Zespół prezentuje muzykę w 30 minutowych blokach, po których następuje 15 min. przerwa z tłem muzycznym.

Skład zespołu:

  • Teofil - wokalista, gitarzysta, front-man, człowiek dbający o walory brzmieniowe oraz artystyczne w zespole. Z wykształcenia reżyser Dźwięku (licencjat), mgr Fizyki Medycznej UAM Poznań
  • Bartłomiej - instrumenty klawiszowe, drugi wokalista. Pracownik naukowy Wydziału Fizyki UAM ze stopniem doktora
  • Maciej - perkusista, menager oraz akustyk zespołu. Z wykształcenia absolwent pierwszego stopnia szkoły muzycznej. Reżyser Dźwięku (licencjat), mgr Fizyki Medycznej UAM Poznań
  • Maciej - basista, skarbnik oraz organizator transportu dla zespołu

link z próbką wizerunkowo wokalną zespołu:
http://www.youtube.com/user/zespolxero

Zespół NADIR

Pięcioosobowy zespół muzyczny grający muzykę na żywo ! Grupa istnieje od 1993 roku, czyli już od ponad 20 lat. Nadir dzięki swojemu bardzo dobremu zgraniu może sobie pozwolić nie tylko na prezentowanie coverów, ale także na własnych utworów i kompozycji. W swojej karierze zespół miał przyjemność występowania na wspólnej scenie z tak znanymi zespołami i artystami jak: Lady Lank, Budką Suflera, Wawele, Natalią Kukulska, Michałem Milowiczem czy Sylwią Grzeszczak.

W skład zespołu wchodzą - charyzmatyczna wokalistka oraz instrumentaliści: gitara elektryczna, gitara basowa, perkusja oraz instrumenty klawiszowe.

Grupa do każdej uroczystości podchodzi indywidualnie i profesjonalnie, specjalizując się w aranżacji muzycznej na bankietach, balach, imprezach firmowych, studniówkach czy weselach. W repertuarze zespołu znajdują się polskie i zagraniczne utwory począwszy od lat 60 na współczesnych hitach skończywszy. Nadir to gwarancja profesjonalizmu, rewelacyjnej muzyki i doskonałej zabawy.

linki z próbką wizerunkowo wokalną zespołu:
http://www.youtube.com/watch?v=FaaQF64uWV8

Zespoły estradowe

Łzy

Zespół ŁZY istnieje już 15 lat i jest obecnie jedną z najpopularniejszych formacji pop-rockowych w Polsce. Dotychczas ukazało się sześć albumów Łez, z których trzy: "W związku z samotnością", "Nie czekaj na jutro" i "The Best Of 1996-2006" osiągnęły status Platynowej Płyty, a jeden - "Jesteś jaki jesteś" pokrył się "złotem".

Ogólnopolską popularność przyniósł zespołowi Łzy platynowy album "W związku z samotnością" (2001 r.) z przebojami "Agnieszka" oraz "Narcyz". Sukces został przypieczętowany w roku 2003, kiedy to ŁZY przebojem "Oczy szeroko zamknięte" zdobyły Nagrodę Publiczności w Konkursie Premier Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Wkrótce piosenka "Oczy szeroko zamknięte", w plebiscycie Radia Zet, została uznana za jeden z największych polskich przebojów XX-go wieku.

W 2010 nastąpił największy przełom w biografii grupy. 15 listopada zespół podjął wspólną decyzję o zakończeniu współpracy z Anią Wyszkoni (która była wokalistką zespołu przez 14 lat). Po tym zdarzeniu nastąpił etap poszukiwania nowego głosu Łez. Po przeanalizowaniu 650 kandydatek na nową wokalistkę została wybrana Sara Chmiel. Oprócz walorów wokalnych, dziewczyna z Podkarpacia ujęła zespół poczuciem humoru, spontanicznością, energią i "tym czymś" co trudno zdefiniować, a co niewątpliwie jest bardzo istotne.

Sara do tej pory śpiewała w rzeszowskim tercecie Mocha. Dziewczyny w 2009 roku zdobyły drugie miejsce w koncercie Debiutów na festiwalu w Opolu. Brały również udział w ostatniej edycji programu "Mam Talent", gdzie dotarły do półfinałów.

Oficjalnie Sara Chmiel dołączyła do zespołu pierwszego stycznia 2011 roku. Tak więc już w sześcioosobowym składzie zespół przystąpił do pracy nad swoim szóstym albumem. Równocześnie trwają przygotowania do trasy koncertowej, w czasie której publiczność będzie mogła poznać na żywo nową wokalistkę.

Każdy koncert Łez to niezapomniana dawka energii, wspaniałych przebojów i widowisko na wysokim poziomie. Największe przeboje grupy to: "Oczy szeroko zamknięte", "Agnieszka", "Narcyz", "Jestem jaka jestem", "Gdybyś był", "Puste słowa", "Niebieska sukienka".

Obecnie skład zespołu tworzą: Sara Chmiel (wokal), Adam Konkol (gitary), Arek Dzierżawa (bas), Rafał Trzaskalik (gitary), Adrian Wieczorek (klawisze), Dawid Krzykała (perkusja).

Future Folk

Future Folk jest wielkim odkryciem polskiej scenie muzycznej. To innowacyjny projekt, który łączy muzykę taneczną z góralszczyzną. Stanisław Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin rodem z Zakopanego wnoszą typowe dla regionu elementy tradycji ludowej, a Matt Kowalsky wzbogaca całość o nowoczesne brzmienia. Zespół tworzą:

Stanisław Karpiel-Bułecka - voc.

Pochodzi z Zakopanego. Syn wybitnego muzyka i architekta Jana Karpiela-Bułecka, bratanek Sebastiana Karpiela-Bułecka, wokalisty zespołu Zakopower. Od 1997 roku zajmuje się najbardziej spektakularną odmianą narciarstwa - freestylem. Jest jednym z najbardziej utytułowanych zawodników w Polsce. Jego drugą, nie mniejszą pasją jest śpiewanie. Kolorowa postać. Góral "pełną gębą".

Szymon Chyc-Magdzin - skrzypce, voc.

Urodzony w Zakopanem w rodzinie góralskiej, od dziecka związany z folklorem. Fascynuje się sztuką, maluje i rysuje oraz projektuje wnętrza i meble. Znakomity skrzypek, był członkiem wielu zespołów regionalnych min.: "Klimka Bachledy", "Budorze", "Bartusia Obrochty", " Homernik", "Czarne Karakuły" i inne. Od roku 2000 współpracuje także z zespołem "Krywań".

Matt Kowalsky - elektronika

DJ, DVJ, producent muzyczny, kompozytor, remixer i reżyser dźwięku, absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Wielokrotnie nagradzany w Polsce i na świecie.

Maciej Krajewski

M Studio
ul. Garncarska 11b/1
62-064 Plewiska

NIP: 7881830193
REGON: 302497248

telefon: 602 898 012 / 510 078 842
e-mail: info@maciejkrajewski.eu
internet: www.maciejkrajewski.euPROWADZIŁEM IMPREZY
M.IN. DLA PONIŻSZYCH FIRM I INSTYTUCJI:


Maciej Krajewski