OBSŁUGA MUZYCZNA (DJ) I KONFERANSJERSKA

Maciej Krajewski - specjalizuje się w prowadzeniu imprez okolicznościowych. Podróżuje od morza, aż po Tatry, wszędzie tam gdzie jest potrzeba organizacji doskonałej zabawy! Nie obce są mu również kluby muzyczne. Miał okazję występować w wielu popularnych poznańskich lokalach min. Akumulatorach, Bratniaku, Ciciborze, Eskulapie czy W Starym Kinie.

Niesamowite wyczucie muzyczne pozwala mu zachęcić do dobrej zabawy szalonych osiemnastolatków jak i nostalgicznych seniorów. Muzyka rozrywkowa polska i zagraniczna, począwszy od lat 50-tych na współczesnych hitach skończywszy to dla niego poza profesją także pasja. Potwierdzeniem tego są wielokrotne występy i zwycięstwa w popularnym telewizyjnym teleturnieju "Jaka to melodia?". W branży "eventowej" realizuje się także jako właściciel agencji organizującej imprezy firmowe i okolicznościowe.

Dużym atutem Macieja jest praca z mikrofonem - "radiowym głosem" pomoże Państwu zaaranżować zarówno oficjalną jak i rozrywkową część imprezy. W swoim portfolio może pochwalić się prowadzeniem koncertów, festynów, festiwali, gali, a także aukcji. Miał przyjemność współprowadzić wydarzenia estradowe min. z Irkiem Bielenikiem (Radio ZET, TVN), Tomaszem Wolnym (TVP2), Krzysztofem Ratajczakiem (Radio Merkury) czy Mateuszem Kusznierewiczem (mistrz olimpijski). Na scenie prowadził takie wydarzenia jak poznańskie Juwenalia (publika 30 tys. osób), Poznań Business Run (bieg sztafetowy - 3 tys. uczestników) czy Festiwal Rzeźby Lodowej (międzynarodowe zawody rzeźbienia w bryłach lodu, odbywające się co roku na płycie Starego Rynku w Poznaniu). Od kilku lat prowadzi strefy kibica dla jednego ze sponsorów kadry narodowej w piłkę nożną, rozgrzewając fanów futbolu przed wszystkimi meczami "biało-czerwonych".

Jest orędownikiem znanego hasła "śpiewać każdy może" i z przyjemnością prowadzi imprezy karaoke. Konferansjerka w trakcie imprezy może odbywać się także w języku angielskim.

Dysponuje nagłośnieniem, które dostosowane jest do wielkości i akustyki pomieszczeń czy pleneru. Posiadane oświetlenie pozwoli "ubrać" salę w wybrane barwy lub dodać mu charakteru dyskotekowego. Imprezę dopełni transport i logistyka sprzętu nagłośnieniowo - oświetleniowego.

Maciej to absolwent dwóch kierunków humanistycznych na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także Akademii Telewizyjnej TVP, która przygotowuje do pracy na wizji przyszłych prezenterów. Ponadto jest chyba jedynym aktywnym prezenterem muzycznym w kraju posiadający prestiżowy międzynarodowy tytuł menadżerski MBA (Master of Business Administration).

  • DJ, PREZENTER MUZYCZNY, WODZIREJ, KONFERANSJER
  • OBSŁUGA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH (WESELA, JUBILEUSZE, SPOTKANIA FIRMOWE, ITP.)
  • 20 LAT DOŚWIADCZENIA
  • MUZYKA DLA KAŻDEGO
  • WŁASNE NAGŁOŚNIENIE I OŚWIETLENIE
  • KONFERANSJERKA, TAKŻE W JĘZYKU ANGIELSKIM
  • WYSOKA KULTURA OSOBISTA
  • WIELOKROTNY LAUREAT TELETURNIEJU "JAKA TO MELODIA?"
  • PROFESJONALNIE I KOMPLEKSOWO

Wesele to wyjątkowy dzień, jak niektórzy mawiają - najważniejszy dzień w życiu. Podejście do tego typu wydarzenia również musi być wyjątkowe i niestandardowe.

Każdą prowadzoną przeze mnie imprezę weselną poprzedza spotkanie z przyszłymi nowożeńcami, na którym szczegółowo omawiamy plan uroczystości i późniejszej zabawy. Zarysowanie planu wydarzenia pozwala mi poznać oczekiwania "Młodych", z kolei nowożeńcy mają możliwość przeanalizowania mojej wizji i planu wydarzenia. Podjęte założenia pozwalają na ustalenia swoistego planu zadań realizowanego do dnia uroczystości. W trakcie spotkań omawiany jest także repertuar muzyczny, a także ew. zabawy i atrakcje mające uatrakcyjnić przebieg wesela.

Samo wesele to już tylko wspaniała zabawa i niezapomniane wrażenia! Podczas imprezy weselnej dominują utwory znane i lubiane porywające do wspólnej zabawy, swoista "lista przebojów" godząca gusta najlepszych przyjaciół i szanownego wujostwa :) Wszystko dopięte jest konferansjerką i bardzo ważną tego dnia aranżacją wodzirejską .

Dobra impreza firmowa obok z założenia doskonałej zabawy powinna zawierać w sobie elementy integracyjne, a także tzw. team building. Spotkanie poza murami firmy to doskonały czas na zgranie się poszczególnych zespołów jak i wszystkich pracowników. "Firmówka" to czas na oddech, odreagowanie i obcowanie ze współpracownikami poza przysłowiowym biurem czy miejscem wykonywania pracy, często po całodziennym szkoleniu. Imprezę uatrakcyjnić mogą konkursy i zabawy związane ze specyfiką firmy albo zawsze sprawdzające się karaoke pozwalające poznać zazwyczaj skrywane umiejętności współpracowników. Muzyka dostosowana jest do typu imprezy i wieku bawiących się osób, nie mniej zawsze oparta jest na największych przebojach zarówno polskich jak i zagranicznych. Na imprezach firmowych często pojawiają się obcokrajowcy, dlatego konferansjerka prowadzona może być także w języku angielskim.

Imprezy okolicznościowe - cała gama uroczystości rodzinnych i środowiskowych. Jubileusze to czas na spotkania w gronie najbliższych i powspominanie przy dźwiękach znanych szlagierów 25, 40 czy 50 ostatnich lat. Wyjątkowym jubileuszem są osiemnaste urodziny, w czasie których wkracza się w czas dorosłości, zawsze hucznie i "szampańsko". Bale "klasyczne" czy studniówkowe zazwyczaj organizowane w karnawale pozwalają na elegancką zabawę zarówno w formie jak i stroju. Wiosna i lato to czas imprez plenerowych i festynów, w czasie których "pod chmurką" można delektować się doskonałą muzyką zazwyczaj przy grillowym zapachu i smaku złocistego napoju. Każde z powyższych wydarzeń ma swoją specyfikę i wymaga indywidualnego podejścia, które znajdą Państwo przy moim udziale.

Karaoke to znana i lubiana forma zabawy na imprezach okolicznościowych. Dzięki niej każdy choć przez chwilę może poczuć się jak gwiazda estrady prezentując swoje umiejętności wokalne przed zgromadzoną publicznością. "Artystom" w występie pomaga tekst piosenek wyświetlany na ekranie i podkład muzyczny z linią melodyczną. Uczestnicy zabawy mogą wybrać utwory spośród ponad 1000 aranżacji.

Klientom zapewniamy projektor multimedialny, mikrofony bezprzewodowe, ekran projekcyjny, a także skoroszyty z utworami do wyboru.

Dysponuję urządzeniami renomowanych firm, zapewniającymi najlepszą jakość dźwięku oraz najnowocześniejsze rozwiązania oświetleniowe

Showtec Sennheiser
RCF Pioneer

Konfiguracja sprzętu na imprezę do 100 osób w klasycznym pomieszczeniu:

DŹWIĘK

Konsola Pioneer XDJ-R1

Konsola Pioneer XDJ-R1

Najnowszy produkt firmy Pioneer - "Mercedesa" wśród producentów sprzętu dj - skiego. Urządzenie łączy w sobie klasyczne odtwarzanie płyt CD, z nowoczesnymi nośnikami muzyki takimi jak komputer (oprogramowanie: Virtual DJ lub Tractor), pamięć usb czy smartfon.

Głośniki aktywny RCF  art 315 mk III

Głośniki aktywny RCF art 315 mk III - 2 sztuki

Urządzenia legendarnej firmy RCF gwarantującej najlepsze brzmienie i najwyższą jakość dźwięku. Produkty tej firmy znajdują się w wymaganiach technicznych wielu znanych zespołów muzycznych.

Głośnik basowy RCF sub 705 as

Głośnik basowy RCF sub 705 as

Urządzenia legendarnej firmy RCF gwarantującej najlepsze brzmienie i najwyższą jakość dźwięku. Produkty tej firmy znajdują się w wymaganiach technicznych wielu znanych zespołów muzycznych.

Mikrofon Sennheiser ew100

Mikrofon Sennheiser ew100

Jeden z najlepszych dostępnych modeli na rynku. Występują na nim największe gwiazdy muzyki rozrywkowej. Na imprezach plenerowych zasięg działania urządzenia przekracza 150m.

Słuchawki Sennheiser hd 205

Słuchawki Sennheiser hd 205

DJ -ski przedstawiciel popularnej serii jednej z najlepszych firm zajmującej się produkcją akcesoriów nagłośnieniowych.

OŚWIETLENIE

Ruchoma głowa Showtec Phantom 50 led spot Ruchoma głowa Showtec Phantom 50 led spot

"Ruchoma głowa" Showtec Phantom 50 led spot - 2 sztuki

Lepszej techniki do oświetlenia wydarzeń scenicznych na razie nie wymyślono. "Ruchome głowy" to mnogość efektów, niezwykła dynamika i gwarancja oświetlenia najlepszej jakości.

Efekt ADJ Dual Gem Led Efekt ADJ Dual Gem Led

Efekt ADJ Dual Gem Led

Typowe oświetlenie "dyskotekowe" reagujące na rytm i tempo muzyki. Swym zasięgiem bardzo dobrze obejmuje parkiet, pozwalając na okrycie paletą kolorów wszystkich bawiących się gości.

Showtec par 56 led

Showtec par 56 led - 8 sztuk

Urządzenia wspomagające, pozwalające oświetlić parkiet w rytm muzyki, barwy statyczne lub melanż kolorów, a także dokonać świetlnej dekoracji ścian lub sufitu.

Showtec pixel bar

Showtec pixel bar - 2 sztuki

Urządzenia wspomagające, pozwalające oświetlić parkiet w rytm muzyki, barwy statyczne lub melanż kolorów, a także dokonać świetlnej dekoracji ścian lub sufitu.

Całość wyposażenia dopełniają statywy głośnikowe, oświetleniowe i techniczne, a także pełne okablowanie liniowe jak i sieciowe. Wszystkie urządzenia zabezpieczone są w pokrowcach oraz walizkach transportowych.

Teleturniej "Jaka to melodia?" to wyjątkowy rozdział mojego muzycznego życia - mam nadzieje jeszcze nie zakończony... Miałem niewątpliwą przyjemność wystąpić już w 12 odcinkach tego popularnego programu ( 6 odcinków "codziennych", 2 finały miesiąca, 4 odcinków specjalnych). Wygranych także nie zabrakło ;) Poniżej kilka fotografii i multimediów związanych z moimi występami:

» zobacz nagranie na Youtube

Maciej Krajewski

M Studio
ul. Garncarska 11b/1
62-064 Plewiska

NIP: 7881830193
REGON: 302497248

telefon: 602 898 012 / 510 078 842
e-mail: info@maciejkrajewski.eu
internet: www.maciejkrajewski.euPROWADZIŁEM IMPREZY
M.IN. DLA PONIŻSZYCH FIRM I INSTYTUCJI:


Maciej Krajewski